Deniz Kartalı

VİSİON NAHYAN AİLESİNE MEGA YAT YAPACAK

Türkiye’nin lüks mega yat üretiminde sayılı üreticilerinden olan ve dünyada bir çok önemli ve ünlü isme yat üreten VisionF Yatçılık, dünyanın en zengin ailesi için ultra lüks bir mega yat üretecek. Ünvanını Walton ailesinden alarak dünyanın en zengin ailesi olan Nahyan ailesi için üretecekleri VF 101 Süperline modeli, görenlerin nefeslerini kesen özelliklere sahip. Fiyatı sır gibi saklanan bu satış, lüks yat sektöründe dünyanın da gündemine oturdu.

VİSİON NAHYAN AİLESİNE MEGA YAT YAPACAK
839 views
30 Aralık 2022 - 11:28

VF 101 Superline

VisionF Yatçılık tarafından uluslararası yat piyasasına sunulan ve görücüye çıktığı Cannes Boat Show dahil katıldığı tüm uluslararası fuarlarda dünya markalarını gölgede bırakarak müthiş bir talep gören VF 101 Superline, unvanı Walton ailesinden alarak artık dünyanın en zengin ailesi olan Nahyan ailesinin de seçimi oldu. Türkiye’nin yat sektöründe dünyada yükselen başarılarını bu sipariş ile zirveye taşıyan VisionF Yatçılık, yat üretiminde çok daha cesur bir aşamaya geçildiğini açıkladı.


VisionF Yatçılık

VisionF Yatçılık’tan yapılan açıklamada “kısa sürede oluşturduğu global çaptaki üretim ve satış ağı ile Türkiye’nin gururu olmaya devam edeceğiz. Müşterinin tercihlerine göre şekillenen denizlerin yeni yıldızı VF 101 Superline, doğa dostu anlayışı, lüksten ödün vermeyen yapısı ve özgün çizgileriyle herkesin hayallerini süslemektedir. VisionF Yatçılık, denizde lüks yaşamı genişletmek için en son teknolojiyi kullanırken, bağlı oldukları her limanda farklı tasarımlarıyla öne çıkan, her yönü ustalıkla dokuyan, yenilikçi, heyecan verici yatlar üretmektedir. “Geleceğin Vizyonu” sloganıyla denizdeki özgürlüğünü özlemleriyle canlandırmak isteyenler için özel tekneler inşa eden VisionF Yatçılık, alışılmışın dışında ve zamanın ötesinde bir kimliğe sahiptir. Bugüne kadar geliştirdiğimiz küresel üretim, satış ve servis ağı sayesinde ülkemizin dünya denizcilik sektöründeki iftiharı olmayı başardık. Dünyanın en zengin ailesinin tercihi olmak da Türkiye’nin gururu olan VisionF Yatçılık’ın artık uluslararası alanda en iyiler arasında yerini aldığının tescili olmuştur” denildi.

Dünyanın En Zengin Ailesinin Tercihi oldu

Visionf Yatçılık VF 101 Superline modelini dünyanın en zengin ailesi unvanını elinde bulunduran ve Birleşik Arap Emirlikleri’ni yöneten Nahyan ailesine satarak, Türkiye’yi lüks mega yat üretiminde dünya rekabetinde üst noktalara taşıdı. Nahyan Ailesinin tercih ettiği, Motorlu katamaran, VF 101 Superline serisinin Cannes Boat Show’da ilk kez görücüye çıkan ilk modeli. Göze çarpan özellikleri arasında ana güvertede 55 metrekarelik büyük bir salon, 12 kişiye kadar konaklama ve geniş ve ferah bir flybridge bulunması yer alıyor. Yatın dört konuk kamarası, iki lavabolu ebeveyn banyosu, giyinme odası ve büyük miktarda saklama alanı içeren geniş bir ana süitin yanı sıra alt güvertede bulunuyor.

KÖŞE YAZARLARI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
STM’DEN DUVAR ARKASI RADAR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ÇiN UZAY HACMİNİ ARTIRIYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DAĞIN KRALI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
TOPRAK ZAFERE SÜRÜYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CAM ŞİŞE ATMA ORMANI YAKMA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
SHENZHOU 15 YERYÜZÜNE DÖNDÜ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
İSTANBUL PLAJLARI YAZA HAZIR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HAYDİ GÖLDE BALIK TUTALIM…
GÜNLÜK HABER AKIŞI
RENK KODLU MARS HARİTASI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bugün Dünya Yunus Günü!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YUNANİSTAN’DA TREN KAZASI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
RÖMORKÖR ALABORA OLDU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
TÜRK GEMİSİ KARAYA OTURDU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
EYT 1 YIL ERTELENEBİLİR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ENGELLİLERİN ACI FERYATLARI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YİNE SINIFTA KALDIK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
SULAK ALANLARI ONARMA ZAMANI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Anneler Günü Kutlu Olsun

Copyright © 2024 Deniz Kartalı. Tüm Hakları Saklıdır.   |   Gizlilik Politikası